Hlava Pavel (Semily 1924 - 2003 Praha)
Velká váza se vpichy
akvamarínové sklo, foukané, se vpichy granátové barvy, sign. P. Hlava, 2. pol. 70. let 20. století, zhotoveno ve sklárně Chlum u Třeboně, 51,5 x 14 x 7 cm (Zí)
15.10.2015 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 65.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Velká váza se vpichy
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 15.10.2015 - 20:00 |
Místo konání aukce: | ZIBA, Na Příkopě 20, Praha 1 |
Prohlídka: | 01.10. - 15.10.2015 |